Wrocław na żywo SYLWESTER! 2012/2013

Posted by admin on Grudzień 17, 2012
Wrocław

Miasto Wrocław zaprasza na nie zapomnianą sylwestrową zabawę z największymi hitami lat 60 oraz niezwykła muzyczno-taneczną podróż w czasie, we Wrocławiu wystąpią m.in

 

Maryla Rodowicz, Kayah, Krzysztof Krawczyk, Lady Pank, Ireneusz Dudek, Ania Rusowicz, Kuba Badach, Damian Ukeje, Cree z Sebastianem Riedelem, Jerzy Połomski, Hey, Wojciech Waglewski, Michał Szpak, Mezo oraz zespół Plateau w repertuarze Marka Grechuty.

 

Koncert poprowadzą Katarzyna Zielińska i Tomasz Kammel. Sylwestrową imprezę dla widzów Dwójki wyreżyseruje Jarosław Staniek i Konrad Smuga. Kierownikiem muzycznym jest Krzysztof Pszona. Scenografię przygotuje Jorgos Stylianou. Jako ekspert muzyczny na scenie pojawi się Darek Maciborek z RMF.

Na tegorocznym koncercie sylwestrowym we Wrocławiu pojawi się także Wrocławskie trio kabaretowe Neo-Nówka. Znany i lubiany kabaret będzie gościem szalonej, jedynej w swoim rodzaju prywatki prowadzonej przez Piotra Kędzierskiego. „Prywatkowicze” zabiorą widzów Dwójki w wyjątkową podróż poprzez minione dekady muzyki rozrywkowej, a także telewizyjne style i konwencje. Neo-Nowka sparodiuje m.in. kultowe programy, które tworzyły historię TVP przez ostatnie 60 lat. Za sprawą kabareciarzy na prywatce pojawi się również tajemnicza, nieustępliwa pani Wandzia, która za wszelką cenę będzie chciała wprosić się na sylwestrową imprezę. Łącznie Neo-Nówka pojawi się w sześciu kolejnych odsłonach.

 

SYLWESTER Z DWÓJKĄ – Wrocław 2012. „60 przebojów – 60 lat TVP”, 31 grudnia, początek o godz. 20.05

 

Na teren sylwestrowej zabawy będzie można wchodzić po godzinie 18.00 trzema wejściami: od ul. Oławskiej, Kuźniczej oraz placu Solnego. Na teren imprezy nie można wnosić przedmiotów niebezpiecznych (ostrych, szklanych, parasoli ostro zakończonych itp), fajerwerków czy alkoholu.

Punkt medyczny zlokalizowany będzie w Sukiennicach a karetki pogotowia będą ulokowane także w okolicach Rynku, punkty gastronomiczne staną na pierzei wschodniej – od strony Pręgierza.

Tak, jak w ubiegłych latach, zostaną wprowadzone ograniczenia na ulicach wokół Rynku. Odbędzie się to kosztem kilkudziesięciu miejsc parkingowych. Dla potrzeb organizacji sceny i wyłączona będzie strefa techniczna w północno-zachodniej części Rynku wraz z placem przy bazylice garnizonowej. Ograniczenia będą obowiązywały już od soboty 29 grudnia.

Dla potrzeb dojazdu na imprezę oraz powrotu do domu zostanie uruchomiona dodatkowa komunikacja miejska. Wszystkie szczegóły dotyczące spraw organizacyjnych zostaną podane wkrótce.

Organizator i źródło: www.wroclaw.pl

Tags: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © 2012 - 2013 Wrocław Miasto Spotkań